Berkshire - крафтовий британський джин, дітище Джонні Ніла, нащадка сім'ї Ґрінолл-Уітлі, яка займається виробництвом джину з 1762 року. Berkshire родом із мальовничого маєтку Яттендон. Його територія займає близько 9000 акрів у Західному Беркширі, і славиться своєю багатою флорою. Сільська місцевість також відома тим, що на ній росте найбільша кількість різдвяних норвезьких ялинок в Англії. Екологічно чиста місцевість і віддаленість від промислової частини міста дозволяють створювати джин, перебуваючи в
гармонії з природою.

Філософія бренду визначає його місію, а саме – створення ботанічних спиртів на основі місцевих рослин. Повага до традицій, ідеально розроблені рецептури, а також використання добірних інгредієнтів принесли невеликому виробництву популярність. Досвід предків дозволив розробити класичний джин з простим, але елегантним
смаком на основі 8 компонентів.
ПРО Бренд
Каталог
Berkshire Botanical Sloe Gin містить 8 рослинних компонентів, включаючи зібрані вручну ягоди терну, ялівець, коріандр і рожевий грейпфрут.
Джин зі смаком терну
До його складу входять ялівець, коріандр і прянощі. Позиція є безперечним хітом продажів серед всієї лінійки бренду.
Джин зі смаком ревеню
та малини
Основу смако-ароматики алкоголю становить традиційне британське поєднання – лопух і кульбаба.
Джин зі смаком Кульбаби
та Лопуха
Британський джин на основі ботанічного спирту. Напій втілює різноманітність флори маєтку Яттендон, оскільки він створений на основі місцевих рослин.
Джин зі смаком Меду та Квітки Апельсину
Вишуканий британський джин, виготовлений із добірних місцевих рослин
Джин Беркшир
Міксологія
Приготування
Інгрендієнти
50 мл Berkshire Honey & Orange Blossom Gin
20 мл лимонного соку
1 столова ложка рідкого меду
апельсиновий або лимонний твіст
Налийте джин, потім сік та мед у шейкер та додайте лід. Добре струсіть, поки вміст повністю не охолоне. Процідіть в охолоджений келих для мартині, а потім прикрасьте довгою смужкою цедри лимона або апельсина.
Bee's Knees
Приготування
Інгредієнти
50 мл джину Berkshire Botanical Rhubarb & Raspberry Gin
20 мл свіжого соку лайма, шматочок лайма
10 мл цукрового сиропу
свіжа малина
імбирний ель
Додайте джин, сік лайма, цукровий сироп і 2-3 свіжих ягоди малини в шейкер. Наповніть великою кількістю льоду і струсіть. Процідіть у склянку хайбол, наповнену льодом, через ситечко. Долийте імбирного елю і прикрасьте скибочкою лайма та малиною.
Floradora
Хочу джин Беркшир і собі!