заснований у 1929
Ron Barceló — єдиний домініканський ром, який виготовляють із 100% соку цукрової тростини з наших плантацій. Виклик досконалості, який передається в нашій продукції, підтверджуючи, таким чином, нашу компанію як міжнародний еталон у галузі, здатний пропонувати широкий спектр престижних ромів, визнаних у всьому світі за свої інновації. Наша місія – пропонувати якісні продукти.
Походження рому Barceló сягає 1929 року, коли Хуліан Барсело прибув до Домініканської Республіки з метою виробництва рому, який потім увійде в історію як найкращий у світі. Всього через рік, у 1930 році, він заснував компанію Barceló & Co. На той час молодому іспанцю було лише 26 років, але він мав багато мрій, і за короткий час він почав виробництво та маркетинг свого першого рому по всьому світу. країни.
Після років експериментів компанія змогла позиціонувати себе на місцевому ринку. Цей успіх був обумовлений офіційним запуском продуктів Barceló Blanco і Dorado, які високо оцінили споживачі того часу.
1950
Ron Barceló Añejo був включений в продуктовий портфель бренду, який характеризувався характерною бурштиновою пляшкою, яка з часом зарекомендувала себе як найбільш експортований домініканський ром.
1970
1980s
Ron Barceló, який вже був на вершині списку улюблених національних ромів, почав виробляти Ron Barceló Imperial, тепер флагманський преміальний ром серед усіх домініканських ромів. Сьогодні домініканський ром найбільше нагороджений міжнародними організаціями.
1990s
Потім відбулася інтернаціоналізація бренду, з початком експорту в такі країни, як Іспанія, в 1994 році, завдяки чому Рон Барсело в даний час займає 3-е місце серед спиртних напоїв в Іспанії.
2001
Група іспанських підприємців уклала стратегічний альянс з Barceló & Co., щоб продати бренд у всьому світі, за винятком Домініканської Республіки. У 2002 році компанія Barceló & Co. припинила свою міжнародну діяльність, поступившись місцем групі домінікансько-іспанських підприємців, представлених, для домініканського боку, сім'ями Барсело Діас і Гарсіа, таким чином спочатку створивши нову компанію. під назвою Añejos Barceló – тепер Ron Barceló SRL.
2019
Рон Барсело став найбільш експортованим темним ромом за даними IWSR (Міжнародне дослідження вина та спиртних напоїв). Присутність бренду також була закріплена в більш ніж 80 країнах світу.
зараз
У 2020 році Рон Барсело став першим у світі ромом, який отримав сертифікат Carbon Neutral.
КАТАЛОГ
Міксологія
Piña Colada
Piña Coladas - це млявий карибський відпочинок у келиху.
Мохіто має безліч варіацій, і це хороший рецепт для початку та підлаштування на ваш смак.
mojito
Cuba Libre
Незважаючи на звичайну практику, високоякісний білий ром тут дійсно має значення. Ром Барсело Домінікано – це бренд, який одразу спадає на думку. Все це вносить несподівану глибину в простий коктейль.
Barceló Sunrise
Щоб насолодитися цим коктейлем, не обов’язково бути рок-зіркою. Він солодкий, освіжаючий і смачний, тому змішуйте його, коли вдарить настрій.
Mai Tai
Mai Tai - це найкращий коктейль тікі, і більшість людей ніколи не вживали справжнього коктейлю! Необхідно придбати orgeat; ви не можете його замінити. Ром також є ключовим. Барсело Аньєхо є улюбленим місцем для базового май-тай. Це чудово.
White Russian Cream — це визначення задоволення. На смак нагадує кавове морозиво. Краще просто здатися.
white russian cream
Цей напій схожий на справжній обідній коктейль і має неймовірний баланс. Це, безсумнівно, стане частим аперитивом до тих прекрасних літніх обідів з друзями та родиною.
Gran Añejo Citrus Twist
Dark Signature
Коли ви шукаєте чудовий напій, який розважить і освіжить, dark signature — чудовий вибір.
Hispaniola Latte
Латте казкові, і це неймовірно легко перетворити цю улюблену кав’ярню на щасливу годину насолоди.
Organic Basil Smash
Organic Basil Smash - чудовий напій з теплою погодою, який повинен бути у кожному виробнику коктейлів.
Organic and Spicy
Літо не було б літом без свіжого лимона та огірків. Вони об’єднуються в один казковий напій, який обов’язково порадує всіх на барбекю у вашому дворі.
Imperial and Tonic
Ваш новий улюблений спосіб насолодитися тоніком. Цей коктейль висвітлює поєднання двох частин. Поляризуюча гострота і тонка гіркота тоніка надзвичайно гелеює з ніжним, темним духом - Барсело Імперіал - роблячи цей коктейль смакотою.
Imperial Old Fashioned
А якщо змішати трохи рому, вишні та апельсинової цедри? Чиста магія в склянці! Imperial Old Fashion– це рецепт, який заслуговує на увагу, і насправді його досить просто зробити.
Цей варіант мартіні настільки простий, наскільки ви можете його приготувати. Не забувайте про важливість вермуту! Саме це робить його коктейлем, а не просто випивкою.
Onyx Martini
Цей варіант мартіні настільки простий, наскільки ви можете його приготувати. Не забувайте про важливість вермуту! Саме це робить його коктейлем, а не просто випивкою.
Premium blend neat
Хочу Barcelo і собі на полиці!